Haber

65 yaşındaki belediye başkanı 16 yaşındaki güzellik kraliçesiyle evlendi

Aracauria Belediye Başkanı Hissam Hussein Dehaini, 16 yaşına girdikten dört gün sonra 15 Nisan’da Kauane Rode Dehaini ile evlendi. Altı kez evlenen belediye başkanı, son gelininin annesi Marilene Rode’u kentin Kültür ve Turizm Bakanı olarak atamıştı. törenden günler önce.

KAYNANASINI TANITTI

Daha önce İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan belediye başkanının yeni kayınvalidesi, yeni göreviyle bin 500 dolar zam aldı. Gencin teyzesi Elizangela Rode da Ekim 2022’den beri şehrin planlama sekreteri olarak çalışıyordu.

Savcılık Harekete Geçti

Ancak ikinci dönem belediye başkanı, Paraná eyalet savcılarının Marilene Rode ve Elizangela Rode’u aile üyelerini hükümet pozisyonlarına almak için bir kamu görevlisi olarak nüfuzunu kullanıp kullanmadığını araştırdıklarını söylemelerinin ardından Salı günü görevden aldı.

Marilene Rode

GÜZELLİK KRALİÇESİ

Öte yandan Kauane Rode Camargo isimli genç kızın geçen yıl Miss Araucaria yarışmasında gençler kategorisinde ikinci olduğu belirtildi. 16 yaşındaki şirinlik kraliçesiyle evlenen 65 yaşındaki belediye başkanı, gelen tepkiler üzerine partisinden istifa etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu