Teknoloji

iOS 17.4 ile Gelecek Yeni Emojiler Ortaya Çıktı: Diğer Yeni Özellikler de Ortaya Çıktı

Son zamanlarda iOS 17.3iPhone’u iPhone sahiplerine tanıtan ABD merkezli teknoloji devi Apple, iOS 17.4 Ve kolları sıvadı. Hatta şirket yeni sürüm için ilk beta sürümünü de yayınladı. Bu nedenle iOS 17.4 ile gelecek yeniliklerda ortaya çıkmaya başladı.

iOS 17.4’te algılanan birçok yeni özellik var. Bunlardan en dikkat çekeni ise yeni emojiler Paylaşılan bilgilere göre Apple, kullanıcılara tamamen yeni 6 emoji sunacak. Ama çok daha fazlası var. Kullanıcılar bazı emojiler için yeni ten renklerini kullanabilecek. Bu toplamda 100 den fazlaEmojiye karşılık gelir.

iOS 17.4 ile birlikte sunulacak yepyeni emojiler:

iPhone’lara gelen yeni emojilerden ikisi kullanıcıların onay veya ret durumuna yönelik. başını sallayan emoji olarak kullanılacaktır. Mantar ve limon için de yeni emojiler olacak. Kırık zincir ve anka kuşu da iOS 17.4’teki yepyeni emojiler arasında yer alacak. Tüm bunlara ek olarak; İnsanların yürüdüğü, koştuğu, diz çöktüğü, tekerlekli sandalye kullandığı, sandalyeye oturduğu emojiler artık çok yaygın. daha fazla renk tonuİle kullanılabilir.

iOS 17.4 ile gelen diğer yeni özellikler:

Podcast özelliği ile metin oluşturabilecek

Apple’ın yıllar önce tanıttığı Podcast’ler özelliği, iOS 17.4 ile birlikte büyük bir revizyona girecek. Kullanıcılar, yayınlar metin durumları Onlar da ulaşabilecek. Böylece yüklenen bir podcast artık hem okunabiliyor hem de dinlenebiliyor.

Çalıntı Cihaz Savunması birçok yeni işlevsellik kazanacak

Çalınan iPhone’lar için bir güvenlik katmanı oluşturan Çalınan Cihaz Koruması özelliği birkaç yeni ayar seçeneğiSahip olacak.

Siri, gelen mesajları farklı dillerde okuyabilecek

Apple’ın sesli asistanı Siri, iOS 17.4’te önemli bir yeniliğe kavuşacak. Kullanıcılar gelen bir mesaj alır farklı dillerde oku sağlayabileceklerdir. Bu, Siri’yi kullandığınız dili değiştirmeyecektir.

Bulut oyun platformları App Store’a eklenecek

iOS 17.4, NVIDIA GeForce Now ve App Store aracılığıyla Xbox Bulut Oyun uygulamaları ile erişilebilir olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu