Haber

Kağıthane’de Köpek Tartışması: Genç Kadınları Aşağıladı

Kağıthane’de bir sitenin parkında bir genç, kadının çocuğunun köpeğe top attığını iddia edince tartışma çıktı. Hanımlar köpeğe saldırmadıklarını söyleyince durumu kabul etmeyen genç, hanımları telefonuyla kaydederek kışkırttı. Kadınlar ise gence sözlü ve fiziksel tepki gösterdi. Tartışmada genç adam, “Sarığına yazıklar olsun” diyerek kadınlara hakaret etti ve o anlar kameralara yansıdı.
Kağıthane Hamidiye Mahallesi’ndeki bir sitenin parkında meydana gelen olayda, iddiaya göre bir kadının çocuğu sokak köpeğine top attı. Çocuğun topu köpeğe attığını gördüğünü iddia eden BA (30), duruma tepki gösterdi. Bunun üzerine BA ile bayanlar arasında ortada tartışma çıktı.
Sarığınıza yazıklar olsun diyerek hakaret etti.
Tartışmanın kavgaya dönüştüğü olayda BA cep telefonunu açarak kadınları kaydetmeye başladı. Kadınları kaydederek hem kışkırtan hem de suçlayan BA, dakikalarca tartıştı. Kendisine tepki gösteren kadınlara “Turbanınız ayıp olsun” diyerek hakaret eden BA, daha sonra parktan uzaklaştı. Yaşananlar an be an kameralara yansıdı.
Vatandaşı tehdit eden tutuklandı
Öte yandan videoyu kaydeden gencin, “Sokak köpeklerini toplayın” diyerek vatandaşları tehdit eden bir hayvan hakları derneği yöneticisi BA olduğu ve geçen ay “suçla gözaltına alındığı” ortaya çıktı. halkı paniğe sevk etmek ve korku yaratmak”.
BA’nın sokak köpeklerine karşı çıkan vatandaşları sosyal medyadan ‘öldürmekle’ tehdit ettiği öğrenildi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu