Haber

Manisa Futbol Kulübü, genç savunma oyuncusu Bartu Göçmen’i kadrosuna kattı.

Manisa Futbol Kulübü, genç savunma oyuncusu Bartu Göçmen’i kadrosuna kattı. İmza töreninde konuşan Bartu, “Manisa Futbol Kulübü formasını giyeceğim için heyecanlıyım” dedi.

Manisa Futbol Kulübü, 21 yaşındaki genç savunma oyuncusu Bartu Göçmen ile 3,5 yıllık sözleşme imzaladı. İmza törenine Futbol Şube Müdürü Fazilet Özkan katıldı.

İmza töreninde konuşan yeni transfer Bartu, “Manisa Futbol Kulübü formasını giyeceğim için heyecanlıyım. Her genç oyuncu gibi ben de burada çok çalışarak ve gelişerek takımıma en üst düzeyde katkıda bulunmak istiyorum.”

Erdem Özkan: “Bartu burada gelişecek ve daha üst seviyelere çıkacak”

Bartu Göçmen’in genç ve gelecek vaat eden bir isim olduğunu vurgulayan Futbol Şube Müdürü Fazilet Özkan, “Bartu yetenekli ve gelecek vaat eden bir oyuncu. Burada gelişip daha üst seviyelere ulaşacak. Takımımıza önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Umuyoruz ki” dedi. Hem kendisine hem de kulübümüze hayırlı olsun” dedi. “Keşke” dedi.

Yeni transfer Bartu Göçmen kimdir?

Manisa Futbol Kulübü’nün yeni transferi Bartu Göçmen, 1 Ocak 2003’te Bursa’da doğdu. Futbola Eskişehirspor altyapısında başlayan ve profesyonel kariyerine burada imza atan Bartu, 2023-2024 sezonunda Afyonspor’a transfer oldu. 2023-24 sezonunun ilk yarısında Afyonspor formasıyla dikkat çekici bir performans sergileyen genç savunmacı, 17 resmi maçta forma giydi ve 1 gol attı. -MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu