Haber

İşte Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün İkonik Cumhuriyet Bayramı Kostümünden İki Genç İlham Alınca İşte Olanlar Oldu!

Bildiğiniz gibi Safiye Soyman ve Faik Öztürk yıllardır magazin dünyasının en sempatik ve sevilen çiftleri arasında yer alıyor. Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel yaptırdığı kostüm geçtiğimiz haftalarda çok konuşulmuştu. Geçtiğimiz günlerde Londra’da iki gencin bu kostümden ilham almasıyla yaşananlar.

İşte detaylar ?

Safiye Soyman ile Faik Öztürk’ün “efsanevi” aşkını herkes bilir. Farklı güçleri yıllardır hepimizi kendine çekiyor.

1999’dan bu yana hayat arkadaşı olan çift, birbirlerini çok seviyor.

Türkiye’nin en ikonik çiftlerinden Safiye ve Faik, samimiyetsiz ve iddialı ilişkileriyle karşılaştırıldığında bize çok farklı görünüyor.

Hatırlarsanız yaptıkları her şeyle olay olan bu ikonik çift, geçtiğimiz 29 Ekim’de Cumhuriyet Bayramı’na özel hazırladıkları kostümlerle sahneye çıktığında büyük ses getirmişti.

Londra’da Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün hayranı olan iki genç, çiftin kostümünden ilham aldı.

İlk olarak Safiye Soyman bu iki gencin ilhamını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Safiye Soyman, paylaşımının altına şu notu yazdı:

‘Londra’da bu sevimli kardeşlerimiz 29 Ekim gecesi kıyafetimizle örnek teşkil ederek büyük ilgi ve alkış aldı ve bir hayranımız bunu Instagram’da gördü. Tabii onları tanımıyorum, bir hayranımız çok sevindi. Çok teşekkür ederim, çok yaşa Türkiye’

@falafeltabagi isimli Twitter kullanıcısı Safiye Soyman’ın bu paylaşımını paylaştığında sosyal medya kullanıcılarının yorumları hızlı bir şekilde yanıt verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu